Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

  1. Úvod
  2. GASTRO ZARIADENIA
  3. Gastro projekty

GASTRO ZARIADENIA / Gastro projekty

Kvalitná projekcia má zásadný význam pre každú prevádzku verejného stravovania. V mnohých prípadoch sa venuje veľký význam ,,iba" stanovisku hygieny alebo ,,iba" obsadeniu, resp. inštalovaniu špičkovej technológie od svetového výrobcu pre úspešnú prevádzku. Obidva tieto atribúty sú už dávno iba jednostranne sa zamerajúcim spôsobom pri navrhovaní veľkokapacitnej kuchyne.

gastroplan.jpg

Kladné stanovisko hygieny je nutnosťou pri realizácií projektu, ale nezaručuje, že kuchyňa je navrhnutá optimálne z hľadiska kapacity, investičných nákladov, ergonómie a bezpečnosti práce. Preto je dôležité navrhnúť ,,kompexný, technologický proces", ktorý zahŕňa skladové, prípravné, varné a umývacie technológie do jedného bezkolízneho celku.

Naša ponuka nekončí len samotným nakreslením štúdie, ale aj zadaním potrebných inštalačných pripojení, tzv. pripojovacie miesta pre profesie:

- elektroinštalácia
- vodoinštalácia, kanalizácia
- plynoinštalácia, vzduchotechnika
 
 
3D vizualizácie kuchýň sú nevyhnutnou súčasťou kvalitného návrhu. V 3D pohľade vidieť častokrát nedostatky, ktoré môžu aj človeku s minimálnou priestorovou orientáciou pomôcť pochopiť celkový návrh kuchyne, a tak sa lepšie stotožniť s koncovým stavom kuchynskej prevádzky.
 
Kontaktujte nás: jtf@jtf.sk

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Nájdete nás aj na Facebooku

Sme aj na instagrame:

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.